Weton Elevator Rotary Encoder EI53C9.25-2048-SA5N2T
video

Weton Elevator Rotary Encoder EI53C9.25-2048-SA5N2T

Preču zīme: Weton
Modelis: EI53C9.25-2048-SA5N2T
MOQ: 1 gab
Oriģināls: Ķīna
Sertifikāts: ISO9001
Garantijas laiks: 12 mēneši
Piegādes laiks: 3-15 darba dienas
Maksājuma noteikumi: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram, Paypal
Nosūtīt pieprasījumu
Produkta ievads

Nona Elevator ir viens no Ķīnas vadošajiem liftu un eskalatoru rezerves daļu un modernizācijas risinājumu piegādātājiem. Laipni lūdzam pasaules pircējus pasūtīt Weton Elevator Rotary Encoder EI53C9.25-2048-SA5N2T. Šis lifta vilces mašīnas kodētājs ir rentabls Heidenhain ERN 1387 2048 62S14-70 aizstājējs, piedāvājot uzticamu veiktspēju un konkurētspējīgas cenas. Mēs piegādājam arī dažādas vietējās kodēšanas alternatīvas.

Changchun Weton Elevator Rotary Encoder EI53C9.25-2048-SA5N2T ir SC53 sērijas sinusa kosinusa fotoelektriskais kodētājs ar 2048P/R izšķirtspēju, 9,25 mm konisku dobu vārpstu un 5 V līdzstrāvas barošanas avotu. Paredzēts liftu vilces motoriem, tas nodrošina precīzu ātruma un pozīcijas atgriezenisko saiti kā lifta motora kodētājs.

 

Produkts Parametrs

 

Parametrs

Specifikācija

Tips

Liftu daļas

Kategorija

Lifta rotējošais kodētājs

Zīmols

Čančuņas Vetons

Modelis

EI53C9.25-2048-SA5N2T

Sērijas modelis

SC53

Izšķirtspēja

2048 P/R

Barošanas avots

5VDC ±5%

Signāla veids

Sinus{0}}Kosinusa signāls (1Vpp)

Vārpstas tips

Koniska doba vārpsta

Vārpstas izmērs

9,25 mm

Ārējais diametrs

53 mm

Maks. Rotācijas ātrums

6000 apgr./min

Saderīgs ekvivalents

Heidenhain ERN 1387 2048 62S14-70

Pieteikums

Lifta vilces pastāvīgā magnēta sinhronais motors

Oriģināls

Ķīna

Garantijas laiks

12 mēneši

Piegādes laiks

3-15 darba dienas

Sertifikāti

ISO9001

Buy Weton Elevator Rotary Encoder EI53C925-2048-SA5N2T elevator traction machine encoder replacement for Heidenhain ERN1387 spare part

Supply Weton Elevator Rotary Encoder EI53C925-2048-SA5N2T high precision elevator rotary encoder for permanent magnet synchronous elevator motor

Wholesale Weton Elevator Rotary Encoder EI53C925-2048-SA5N2T stable elevator main motor encoder for lift traction motor maintenance

Weton Elevator Rotary Encoder EI53C925-2048-SA5N2T elevator motor encoder cost-effective lift encoder alternative to imported encoder

 

Tieša Heidenhain ERN1387 nomaiņa

Weton Elevator Rotary Encoder EI53C9.25-2048-SA5N2T atbilst Heidenhain ERN1387 mehāniskajiem izmēriem un sinusa kosinusa signāla izvadei, ļaujot viegli nomainīt pastāvīgā magnēta sinhrono liftu motorus un samazināt apkopes laiku.


Stabila atgriezeniskā saite

Ar optimizētu optisko dizainu Weton Elevator Rotary Encoder EI53C9.25-2048-SA5N2T nodrošina stabilu sinusa kosinusa signāla izvadi kā uzticamu lifta motora kodētāju, uzlabojot lifta darbības precizitāti un izlīdzināšanas veiktspēju.

 

Konkurētspējīga cena un ātra piegāde

Weton Elevator Rotary Encoder EI53C9.25-2048-SA5N2T piedāvā rentablu alternatīvu importētajiem liftu kodētājiem. Nona Elevator nodrošina ātru piegādi un dažādus Elevator Encoder risinājumus modernizācijas un apkopes projektiem.

 

Kāpēc izvēlēties mūs?

 

 

 

3

 Garantēta kvalitāte- 100% oriģinālo ražotāju produktu.

 Labākā cena- Rūpnīcas-tiešās cenas.

 Uzticama un ātra piegāde- Ātrāk nekā 90% piegādātāju.

 Vienas-liftu sistēmas nodrošinātājs- Ietaupot 90% jūsu laika.

 Pēc-pārdošanas pakalpojumu aizsardzība- Gandrīz-nulle sūdzību par kvalitāti pēdējo 3 gadu laikā.

 

Produkta iepakojums

 

5

 
 

Piegāde & Maksājums

 

product-1200-430

 

Pēc-pārdošanas atbalsts

 
product-1000-750

Iepriekš{0}}pārdošana:

Konsultācijas un risinājumu atbalsts- Produktu norādījumi, tehniskā palīdzība un pielāgoti ieteikumi, lai palīdzētu klientiem izvēlēties pareizo risinājumu.

product-1000-750

Pārdošanā-:

Uzstādīšana un tehniskā palīdzība- Profesionāls atbalsts uzstādīšanas un nodošanas ekspluatācijā laikā, lai nodrošinātu efektīvu sistēmas integrāciju.

product-1000-750

Pēc-pārdošanas:

Garantija un ilgtermiņa atbalsts{0}}- Visiem produktiem ir iekļauta vismaz 1 gada garantija ar paplašinātu pārklājumu, kas pieejams atsevišķām precēm un pastāvīgu tehnisko atbalstu.

 

FAQ

 
FAQ

J: Kurā lifta motorā var izmantot Weton Elevator Rotary Encoder EI53C9.25-2048-SA5N2T?

A: Weton Elevator Rotary Encoder EI53C9.25-2048-SA5N2T ir paredzēts pastāvīgā magnēta sinhrono liftu vilces mašīnām. To plaši izmanto liftu galvenajiem motoriem, kas sākotnēji aprīkoja Heidenhain ERN1387 kodētāju. Pirms iegādes, lūdzu, norādiet motora modeli, lai apstiprinātu pilnīgu saderību.

J: Vai Weton Elevator Rotary Encoder EI53C9.25-2048-SA5N2T var tieši aizstāt Heidenhain ERN1387?

A: Jā. Weton Elevator rotējošajam kodētājam EI53C9.25-2048-SA5N2T ir tāda pati 9,25 mm koniska doba vārpsta, signāla specifikācija un montāžas izmēri ar ERN1387. Tiešai nomaiņai nav nepieciešamas nekādas izmaiņas motorā vai vadības sistēmā.

J: Kādas elektriskās specifikācijas ir nepieciešamas Weton Elevator Rotary Encoder EI53C9.25-2048-SA5N2T?

A: Weton Elevator rotējošajam kodētājam EI53C9.25-2048-SA5N2T ir nepieciešams 5 V līdzstrāvas (± 5%) barošanas avots, un tas ģenerē 2048 impulsus vienā apgriezienā ar 1 Vpp sinusa/kosinusa un C/D sliežu signāliem.

J: Kā es varu apstiprināt saderību pirms Weton Elevator Rotary Encoder EI53C9.25-2048-SA5N2T pasūtīšanas no Nona Elevator?

A: Jūs varat pārbaudīt saderību, pirms Weton Elevator Rotary Encoder EI53C9.25-2048-SA5N2T iegādes mūsu tehniskā atbalsta komandai nosūtot sava pašreizējā kodētāja datu plāksnītes fotoattēlu, motora zīmolu un kabeļa savienotāja konfigurāciju.

J: Vai bez Weton Elevator Rotary Encoder EI53C9.25-2048-SA5N2T ir pieejami arī citi Ķīnas vietējie alternatīvie kodētāju modeļi?

A: Jā, papildus Weton Elevator Rotary Encoder EI53C9.25-2048-SA5N2T, Nona Elevator piedāvā vairākus uzticamus vietējos rezerves zīmolus, lai tie atbilstu dažādiem motoru modeļiem un budžeta prasībām.

J: Cik ilgs ir Weton Elevator Rotary Encoder EI53C9.25-2048-SA5N2T garantijas laiks?

A: Weton Elevator rotējošajam kodētājam EI53C9.25-2048-SA5N2T, ko piegādā Nona Elevator, normālos uzstādīšanas un darbības apstākļos ir standarta 12 mēnešu garantija. Garantija neattiecas uz bojājumiem, kas radušies nepareizas elektroinstalācijas, pārsprieguma un nepareizas uzstādīšanas dēļ.

Populāri tagi: Weton Elevator rotācijas kodētājs ei53c9.25-2048-sa5n2t, Ķīna Weton Elevator rotācijas kodētājs ei53c9.25-2048-sa5n2t ražotāji, piegādātāji, rūpnīca

Nosūtīt pieprasījumu

whatsapp

Telefons

E-pasts

Izmeklēšana